NAŠE ATELIÉRY

Věříme, že prostředí má na nás všechny velký vliv a to, jak se cítíme, se výrazně odráží na výsledné podobě každé fotografie. Na vzhledu, pohodlí ani vybavení ateliéru Fotoprome jsme proto nešetřili a každý detail jsme navrhli tak, aby fotoateliér byl nejen perfektní pro svůj účel, ale především čistý, příjemný a bezpečný.

Skvělá atmosféra a pohodlí studia se snoubí se špičkovou výbavou. Ateliéry jsou vybavené tou nejmodernější fotografickou technikou, unikátní technologií, stejně jako spoustou krásných rekvizit a doplňků.

Proč tři rozdílné ateliéry?

Pro bezpečné focení novorozených miminek je zapotřebí úplně jiné prostředí, než pro fotografování rodin a větších rošťáků a o fotografování těhotenských bříšek, portrétů a elegantních boudoir fotografií ani nemluvě. Proto jsme v ateliéru Fotoprome.cz pro vás postavili tři velkorysá studia. Každý ateliér je postavené přesně pro svůj účel – žádné kompromisy a omezování. Jen báječné prostředí, přátelská atmosféra a úžasné fotografie.

PRO NEJMENŠÍ MIMINKA

Abychom si byli naprosto jistí, že se u nás budou mít i nejmenší novorozená miminka jako v bavlnce, postavili jsme přesně pro ně fotoateliér, který je čistý, teplý, pohodlný a bezpečný. Budou se v něm cítit dobře nejen miminka, ale i jejich maminky.

Ateliér je "k prasknutí" naplněný nejrůznějšími dečkami, bedničkami, košíčky a dalšími doplňky pro focení a pro miminka tu je nepřeberné množství čepiček, čelenek, sukýnek, oblečků a dalších doplňků, abyste se o nic nemuseli starat a mohli se věnovat jen a jen miminku.

Samozřejmě zde najdete občerstvení pro vás a přebalovací pult se vším vybavením pro vaše miminko. Stejně jako občerstvení i pro delší focení v teple, které v ateliéru kvůli miminkům je.

Protože se ale bojíme, možná víc než maminky, aby se miminkům nic nestalo, v ateliéru bylo vše bezpečné a opravdu čisto, nesmí do ateliéru žádní domácí mazlíčci, kočárky musí zůstat v naší kočárkárně a boty přede dveřmi...

PRO ROŠŤÁKY A RODINY

Na focení rodin a dětí už může být pořádně živo… Proto je i náš rodinný ateliér prostorný a plný nejrůznějšího vybavení a rekvizit, aby se tu nikdo nenudil. Najdete zde vybavení jak pro čisté a jednoduché fotografie téměř bez rekvizit, tak i spousty moderních i retro rekvizit pro aranžované fotky – každému podle jeho chuti.

Samozřejmě jsou zde i spousty čelenek, čepiček, korálů, sukýnek, oblečků a doplňků a spousty a spousty dalších drobností, kterými můžete ozvláštnit vaše focení.

K rodinnému studiu patří i velké zázemí, kam se bez problémů vejdete se všemi věcmi. Zázemí je navíc plné hraček, když si děti potřebují na chvilku odpočinout a klid a občerstvení tu během focení samozřejmě najdou i tatínci….Focení dětí

PRO VAŠI KRÁSU

Náš úžasný ateliér pro focení těhotenství i glamour a boudoir fotografií je úplně jiný než běžné fotoateliéry. Postavili jsme pro vás úchvatné studio se vším komfortem vybavené jako luxusní hotelový pokoj s elegantním nábytkem včetně velké postele a luxusně vybavené koupelny. Každé zákoutí ateliéru je navíc trošičku jiné, má tmavší elegantnější části, stejně jako světlejší a hravější části. Jedním slovem sen pro každého fotografa.

PRO KOUZELNÉ SVĚTLÉ FOTKY

Nebudeme vám namlouvat, že máme ještě čtvrté studio… Když jsme si ale všimli, jak úchvatné fotografie vznikají v dospělém ateliéru i když jsou děti opravdu živé, nemohli jsme jim ho odepřít.

Pokud dáváte přednost přirozeným a živým fotografiím téměř zcela bez rekvizit, rozhodně musíte vyzkoušet naše krásné velké studio. Budete uchváceni výsledkem.

PRO ČISTOTU PŘÍRODY

Nebojte, nechceme si nárokovat pražskou přírodu – její krásu si jen občas půjčujeme…

Focení v přírodě je ale naprosto skvělé a na snímcích je vidět, jak jsou děti přirozené a jak je to baví a jak si focení užívají. Máme ho tedy moc rádi, vždy nás těší, když se vidíme nejen v ateliéru, ale právě také v parku. Vždy se postaráme o to, abychom sebou měli dost rekvizit, a vy jste tak mohli mít jak úplně čisté a přirozené fotografie, tak i fotky s rekvizitami, které v přírodě vždy tak úchvatně vypadají.Focení v přírodě

KDE ATELIÉRY NAJDETE?Kontaktujte nás

Nemusíte se ničeho bát, naše ateliéry nejsou roztroušené porůznu po Praze.

Všechny tři najdete na jednom místě, hezky vedle sebe ve Veverkově ulici na Letné. Díky tomu máte všechno po ruce a nic nemusíte složitě hledat. Naopak si můžete užívat komfortu neobvykle velikého a pohodlného zázemí i samotných ateliérů.

Ateliéry samozřejmě nejsou někde ve sklepě, nebo suterénu, jak je obvyklé, ale celé Fotopromě „zabírá“ více než tři a půl patra velkého činžovního domu, takže se u nás určitě nebudete cítit stísněně.

V okolí ateliéru je dobře dostupná nejen veřejná doprava, ale i různé možnosti parkování. Navíc v blízkosti najdete i výborné kavárny, bistra i restaurace, kdyby si třeba tatínkové potřebovali během focení odpočinout a nakonec je zde i skvělá zmrzlinárna pro sladkou odměnu po focení…

DÁRKOVÉ POUKAZY

Už jste někdy slyšeli o poukazu, který zaplatíte, teprve až když se obdarovaný rozhodne jej využít? Ne? Je to skvělý dárek, vyzkoušejte to!

Tak to chci vidět!