Boudoir fotografie krásné zrzaté kudrnaté dívky v ateliéru s kávou | © Fotoprome.cz

BOUDOIR & GLAMOUR

Je úžasné objevit svou vlastní krásu. Zapomeňte na všechny předsudky, obavy i pochyby, nesnažte se být někým jiným, buďte hrdá na to, jak jste ve skutečnosti krásná a milujte sama sebe, taková jaká jste.

Objevte sama sebe a své vlastní já na úchvatných boudoir fotografiích. Na fotografiích, které s grácií a elegancí mnohé naznačují, ale nic přímo nevyslovují.

Postaráme se o každičký detail. Postaráme se, abyste se cítila báječně, vypadala úchvatně a byla neodolatelná. Budete na sebe moct být hrdá.

Dopřejte si boudoir hlavně kvůli sobě. Zasloužíte si to.

Do galerie
 • Boudoir Basic

  Ochutnejte boudoir fotografování

  3.500 Kč

  6 ks profesionálně upravených a vytištěných fotografií

  Vybíráte z cca 100 záběrů vzniklých během cca 1,5 hodin příjemného focení v našem jedinečném boudoir ateliéru se vším komfortem. Vaše vybrané fotografie (6 ks) získáte v tisku i v elektronické podobě.

  Pro perfektní výsledek doporučujeme využít služeb naší šikovné a milé vizážistky.  Více o balíčcích Podívat se do galerie
 • Boudoir Standard

  Nejoblíbenější boudoir focení

  4.500 Kč

  10 ks profesionálně upravených a vytištěných fotografií

  Vybíráte z cca 150 záběrů vzniklých během až 2 hodin příjemného a diskrétního focení v našem jedinečném boudoir ateliéru vybaveném ve stylu luxusních hotelů. Vaše vybrané fotografie (10 ks) získáte i v elektronické podobě.

  Úžasné focení, během kterého si můžete vyzkoušet od decentních až po odvážnější fotografie.  Více o balíčcích Podívat se do galerie
 • Boudoir Popular

  Úžasné boudoir focení včetně vizážistky

  6.500 Kč

  15 ks profesionálně upravených a vytištěných fotografií

  Vybíráte z cca 250 záběrů vzniklých během až 3 hodin příjemného focení v našem jedinečném boudoir ateliéru se vším komfortem. Vaše vybrané fotografie (15 ks) získáte v elektronické podobě i špičkově vytištěné.    

  Nechte se hýčkat naším teamem včetně profesionální vizážistky, která je součástí balíčku a ukažte všem, jak krásná opravdu jste.  Více o balíčcích Podívat se do galerie
 • Boudoir Exclusive

  Boudoir fotografování se vším všudy

  9.800 Kč

  25 ks profesionálně upravených a vytištěných fotografií

  Vybíráte z cca 350 záběrů vzniklých během až 4 hodin exkluzivního focení v našem jedinečném boudoir ateliéru se vším komfortem. Vaše vybrané fotografie (25 ks) získáte v elektronické podobě i špičkově vytištěné.    

  Užívejte si boudoir se vším všudy, vyzkoušejte si spoustu různých variant, nechte se hýčkat a ciťte se jako princezna.   V balíčku je samozřejmě obsažena i šikovná vizážistka, občerstvení a lahev sektu….  Více o balíčcích Podívat se do galerie

BOUDOIR & GLAMOUR

Je úžasné objevit svou vlastní krásu. Zapomeňte na všechny předsudky, obavy i pochyby, nesnažte se být někým jiným, buďte hrdá na to, jak jste ve skutečnosti krásná a milujte sama sebe, taková jaká jste.

Objevte sama sebe a své vlastní já na úchvatných boudoir fotografiích. Na fotografiích, které s grácií a elegancí mnohé naznačují, ale nic přímo nevyslovují.

Postaráme se o každičký detail. Postaráme se, abyste se cítila báječně, vypadala úchvatně a byla neodolatelná. Budete na sebe moct být hrdá.

Dopřejte si boudoir hlavně kvůli sobě. Zasloužíte si to.

Do galerie

fotografie ve stylu boudoir

Jak si představit boudoir focení?

Představte si elegantní ateliér, tlumené světlo a atmosféru plnou důvěry a pohody. Během boudoir focení se ocitnete v rukou zkušené fotografky, která vás povede a zajistí, abyste se cítila komfortně a sebevědomě. Společně vytvoříte kolekci fotografií, které zachytí vaši ženskost, smyslnost a krásu v tom nejlichotivějším světle.

Na rozdíl od klasického portrétního focení se boudoir fotografie zaměřují na detaily a atmosféru. Jemné světlo, ladné pózy a promyšlené rekvizity dotváří intimní a smyslnou atmosféru, která podtrhuje vaši ženskost. Ať už se jedná o rafinované spodní prádlo, hebké peříčka nebo elegantní knihovnu, vše slouží k tomu, abyste se cítila sebevědomě a krásně.Objednat focení
Ateliérová fotografie ženy s červenými zrzavými vlasy ležící na posteli v boudoir stylu | © Fotoprome.cz
Boudoir fotografie krásné ženy ve zralém věku u okna v ateliéru Fotoprome.cz | © Fotoprome.cz
Fotografie dívky s blond vlasy v brýlích a bílou halenkou či košilí v ateliéru Fotoprome.cz | © Fotoprome.cz

EXKLUZIVNÍ boudoir ATELIÉR

Nejsme žádní začátečníci a velmi dobře víme, co vše je pro vaše úchvatné fotografie zapotřebí. Proto se také můžeme pochlubit vlastním jedinečným boudoir studiem. Jaký tento ateliér je? Naštěstí je úplně jiný, než všechny obyčejné fotoateliéry vybavené jen klasickým pozadím a rekvizitami a je i jiný než ateliéry, které si fotografové obvykle na boudoir pouze pronajímají.

Na bezmála 100 metrech čtverečních jsme pro vás vykouzlili krásné studio s veškerým komfortem. Ateliér je vybavený jako luxusní hotelový pokoj se spoustou elegantního nábytku, včetně veliké postele a luxusně vybavené koupelny. Každé zákoutí ateliéru je trošku jiné, studio má tmavší a elegantnější části, stejně jako světlejší a hravější části, navíc je zde možné fotit i na denním světle.

Sen každého boudoir fotografa a je tu jen a jen pro vás….

Boudoir focení v ateliéru
Boudour focení krásné blondýny v luxusním šedém dessous vedle postele v ateliéru | © Fotoprome.cz

boudoir focení se šikovnou VIZÁŽISTKou

Užívejte si focení, nechte se opečovávat, nestarejte se o nic a věnujte svůj čas konečně jen sama sobě.

Nechte proto líčení i účes na naší profesionální vizážistce, která se o vše pečlivě postará. Navíc, make-up na fotografování je překvapivě odlišný od běžného líčení je tedy dobré neponechávat nic náhodně, ať je výsledek opravdu perfektní.

Naše moc milá a pečlivá vizážistka vás nenechá na holičkách a bude se o vás starat po celou dobu vašeho focení a nedělá toho vůbec málo: nalíčí, učeše, poradí, ohlídá, opraví a dohlédne, aby vše bylo perfektní…. Samozřejmě vám vedle líčení a účesu pomůže i s celkovým stylingem a poradí při výběru nejvhodnějšího oblečení a doplňků.

NAPROSTÁ DISKRÉTNOST

Nemusíte se bát, že by vaše fotografie snad viděl někdo jiný, než komu je sama ukážete. U nás jsou vaše fotografie pečlivě chráněné a šifrované a nikdy samozřejmě nepoužijeme jakoukoli vaši fotografii bez vašeho výslovného a písemného souhlasu. Absolutní diskrétnost je pro nás samozřejmostí.

Jsou BOUDOIR fotky VHODNÉ I PRO MĚ?

Boudoir je úžasná oslava ženské krásy a osobnosti. I když sama třeba máte někdy pochybnosti, že je všechno dokonalé a občas na sobě najdete nějakou tu chybičku, která by proti ideálu z módních časopisů podle vašeho názoru chtěla zlepšit… Boudoir fotografie nehledají dokonalost - boudoir hledá ženskou krásu. Je to styl focení, který na výsledných fotografiích ukáže jen to, co je třeba ukázat, a skryje, co je třeba skrýt. Není třeba umět žádné pózy modelek. Není třeba mít speciální vybavení. Vše je jen o přirozenosti. Boudoir focení bude skvělé, stačí, když si ho budete užívat a o vše ostatní se už postaráme my.

JAK SE NA BOUDOIR FOCENÍ PŘIPRAVIT?

Romantická boudoir fotografie mladé ženy na podlaze | © Fotoprome.cz
Sexy boudoir fotografie v prádle a s podpatky | © Fotoprome.cz

Ničeho se nebojte, na boudoir focení nic trénovat nemusíte, bude skvělé i tak. Úplně stačí, když do studia přijdete odpočatá, budete se na focení těšit a uděláte si na něj dostatek času, abyste si mohla vyzkoušet formálnější fotografie, méně formální fotky a klidně i boudoir či glamour akt. A hlavně, abyste se nemusela bát, že musíte stihnout nějaké jednání nebo schůzku.

Prostě, aby vše bylo v klidu, a vy jste se mohla nechat hýčkat a focení si mohla nerušeně užívat. Pokud navíc využijete služeb naší milé a profesionální vizážistky, bohatě stačí, když dorazíte s čerstvě umytými vlasy a ideálně nenalíčená a s kvalitní manikúrou a o zbytek se postaráme.Dárkový poukaz na boudoir focení

Úchvatný dárek pro tu, na které Vám opravdu záleží.... Vytvořte si sami, rychle a pohodlně zcela osobní dárkový poukaz na luxusní boudoir focení. A když se nakonec třeba nepoužije? Nebudete vůbec nic platit!Vytvořit dárkový poukaz