Focení dětí v ateliéru | © Fotoprome.cz

FOCENÍ DĚTÍ

Jako by to bylo včera…tak rychle rostou a než se nadějete, jsou skoro větší než vy…užívejte si každou společnou chvilku, dokud jsou rádi ve vašem náručí a chtějí se tulit a mazlit.

Do fotogalerie
 • Děti Mini

  Pro menší děti a malé neposedy

  2.900 Kč

  5 ks profesionálně upravených a vytištěných fotografií

  Vybíráte z cca 50 záběrů vzniklých během až 1 hodiny focení v krásném ateliéru pro focení dětí a rodin. Vaše vybrané fotografie (5 ks) získáte v tisku i v elektronické podobě. Toto focení je vhodné pro menší a neposedné děti a pro ty, kdo se fotí častěji a chtějí zachytit růst dětí  Více o balíčcích Podívat se do galerie
 • Děti Basic

  Nejoblíbenější focení dětí

  3.900 Kč

  10 ks profesionálně upravených a vytištěných fotografií

  Vybíráte z cca 100 záběrů vzniklých během až 1,5 hodiny fotografování v krásném ateliéru pro focení dětí a rodin. Vaše vybrané fotografie (10 ks) získáte vytištěné i v elektronické podobě. Díky příjemné délce se toto nejoblíbenější focení hodí pro větší i menší děti.  Více o balíčcích Podívat se do galerie
 • Děti Standard

  Ideální focení pro větší děti a sourozence

  4.900 Kč

  16 ks profesionálně upravených a vytištěných fotografií

  Vybíráte z cca 200 záběrů vzniklých během až 2 hodin fotografování v krásném a bohatě vybaveném ateliéru pro focení dětí a rodin. Vaše vybrané fotografie (16 ks) získáte vytištěné i v elektronické podobě. Toto focení je ideální pro větší děti a fotografování sourozenců.    Více o balíčcích Podívat se do galerie
 • Děti Popular

  Pro maximální pohodlí a výběr

  6.900 Kč

  25 ks profesionálně upravených a vytištěných fotografií

  Vybíráte z cca 300 záběrů vzniklých během až 3 hodin fotografování v krásném a bohatě vybaveném ateliéru se spoustou rekvizit. Vaše citlivě vyretušované fotografie (25 ks) získáte vytištěné i v elektronické podobě. Toto focení je ideální pro větší děti a fotografování sourozenců a hlavně pro ty, kdo chtějí mít klid, dostatek času a maximální výběr.  Více o balíčcích Podívat se do galerie

FOCENÍ DĚTÍ

Jako by to bylo včera…tak rychle rostou a než se nadějete, jsou skoro větší než vy…užívejte si každou společnou chvilku, dokud jsou rádi ve vašem náručí a chtějí se tulit a mazlit.

Do fotogalerie

Dárkové poukazy na focení dětí

Vytvořte si sami, rychle a pohodlně v klidu domova zcela osobní dárkový poukaz pro ty, na kterých Vám opravdu záleží. Obáváte se, že se třeba nevyužije a propadne jako tolik jiných poukazů? Nebojte se, nic neplatíte předem. Za dárkový poukaz nám zaplatíte až teprve v okamžiku, když se obdarovaný na své focení opravdu objedná.

plně vybavený ATELIÉR PRO DĚTI

Na focení dětí i rodin už může být občas opravdu pořádně živo… Proto je i náš rodinný ateliér bezpečný, prostorný a plný nejrůznějšího vybavení a rekvizit, abyste zde našli vše potřebné, nic vás neomezovalo, nemuseli se o nic starat a mohli jste se plně věnovat focení a vašim dětem.

Najdete zde jak spousty moderních i retro rekvizit pro aranžované fotky, ale tak i vybavení pro čisté a jednoduché fotografie téměř bez rekvizit. Záleží jen na vaší chuti, čemu dáte přednost.

Samozřejmě jsou zde i spousty nejrůznějších doplňků, čelenek, čepiček, korálů, sukýnek, oblečků a spousty a spousty dalších drobností, kterými můžete ozvláštnit vaše fotografie.

Aby focení bylo opravdu pohodlné a příjemné, patří k ateliéru i velké zázemí, kam se bez problémů vejdete se všemi věcmi. Zázemí je navíc plné hraček, když si děti potřebují na chvilku odpočinout a svůj klid a občerstvení tu samozřejmě během focení najdou i tatínci….O ateliérech

Nejúchvatnější a nejdůležitější ze všech jsou rodinné fotografie. Nezapomeňte tedy na focení pozvat i babičky a dědečky, abyste měli nádherné rodinné fotografie. A nebojte se vzít na focení třeba i vašeho pejska - děti se budou o to raději fotit..

ČISTÉ A HRAVÉ FOTKY DĚTÍ

Dáváte před aranžovanými fotkami dětí přednost spíše čistým, živým a bezprostředním fotografiím bez rekvizit a dalších doplňků? Nebo již fotografie z klasického ateliéru máte a chtěli byste změnu?

Výborně, vyzkoušejte náš nový ateliér – baby studio. Postavili jsme pro vás úchvatný, světlý a prostorný ateliér zalitý denním světlem a pohodou. Užívejte si volnost a svobodu a zapomeňte na všechna omezující pravidla klasického ateliéru. Veliký prostor postavený jako půvabný byt s krásným nábytkem, velkou postelí a spoustou polštářů působí jako elegantní pařížský budoár a je úžasný pro živější děti, které na fotkách mohou ukázat svou osobnost temperament.

A hlavně, i „malí loupežníci“, kteří se neradi svazují pravidly a dávají přednost volnosti, jej budou milovat a focení si tak budou mnohem více užívat a s nimi i vy.Více o Baby Ateliéru
Fotografie dětí v ateliéru - tři sourozenci
Čisté a přirozené fotografie dětí a rodin
Dětské foto v ateliéru na denním světle v Praze

Focení dětí v přírodě

Což takhle letos pro změnu vyzkoušet úžasné čisté a hravé fotografie z přírody?

DÁRKOVÉ POUKAZY

Vyzkoušejte naše speciální poukazy - když se náhodou nevyužijí, nic se nestane...

Vyzkoušet zdarma

VÍCE O NÁS

Chtěli byste o vždy vědět všechny noviny, vědět jako první o všech soutěžích a úžasných speciálních nabídkách a vidět nejnovější fotografie a novinky z ateliéru?

Nejnovější fotky na Instagramu

Spousty inspirativních fotografií, novinek o ateliéru i soutěží o focení.

Instagram

Novinky a informace na facebooku

Mějte z první ruky novinky, soutěže, vše důležité na facebooku.

Facebook

Nebo se nás na cokoli zeptejte

Nebojte se nám napsat, nebo ještě lépe zavolat a rádi vám vše vysvětlíme.

Kontakty