KOLIK MĚ TO BUDE STÁT?

Vše, co děláme, děláme s největší možnou péčí. Používáme nejkvalitnější nám známé materiály i postupy a vše ladíme do nejmenších detailů. Nechceme pro Vás dělat jen průměrné fotografie, obrazy ani kalendáře či rámy. Proto taky nechceme konkurovat těm, kteří jen průměrné věci vyrábějí. Naším cílem je, aby výsledek byl opravdu perfektní a abyste byli opravdu nadšení.

Kolik stojí focení

Protože balíčků focení je obrovská spousta a sem by se všechno nevešlo, věnovali jsme jim samostatnou stránku, kde najdete, co všechno balíčky focení obsahují, jak dlouho focení trvá i kolik stojí.Ceník focení

Fotografie nad rámec balíčku

Každou fotografii je třeba vyretušovat, aby vše bylo perfektní. Klasická retuš fotografie vyjde na 200 Kč /ks. Vyretušované fotografie můžeme následně tisknout, nebo si je jednoduše necháte jen v elektronické podobě, to záleží jen na vaší chuti.

U našich standardních formátů to pak tedy je:

1x A5: 250,- Kč | 1x A4: 290,- Kč (včetně retuše) 1x A5: 50,- Kč | 1x A4: 90,- Kč (kopie již vyretušované) 1x A3: 200- Kč (kopie již vyretušované)

Atypické formáty fotografií

Cena atypických formátů se odvíjí od jejich velikosti, druhu papíru i dalšího zpracování. Rádi je pro Vás individuálně spočítáme, nebojte se nás zeptat.

Velkoformátové fotografie na krásném hluboce matném archivním papíře se obvykle tisknou ve velikosti cca A2 (580 Kč) a cca A1 (880 Kč). Matný papír vypadá úchvatně především zarámovaný pod sklem.

Velmi malé formáty jsou pro nás naneštěstí velice pracné - na rozdíl od standardních formátů, je zapotřebí fotografie speciálně upravit na daný poměr stran a nakonec ručně oříznout na přesný rozměr.

Menší formáty než A5, jako jsou 10 x 15, 13 x 18 apod. stojí proto stejně jako formát A5, tedy 50 Kč a podobně to platí i pro fotografie menší než A4.

Dejte nám vědět, co s tiskem v atypickém formátu plánujete udělat. Podle toho bychom pak společně vybrali ten nejvhodnější papír, protože do rámu pod sklo se hodí úplně jiný papír, než například do alba.

Samozřejmě pro vás umíme připravit i zcela jedinečná plátna, která působí skoro jako by byla namalovaná…

FOTOKNIHY, KALENDÁŘE, PF & PŘÁNÍ

Je úžasné pozorovat výrazy těch, kteří otevřou elegantní kalendář či fotoknihu s fotografiemi svých nejbližších. Je to vlastně radost a nadšení „na papíře“.

Jsme šťastní, když víme, že jste vaše nejbližší potěšili a tak do našich fotoknih, kalendářů i přání vkládáme naše srdce, aby byly opravdu perfektní. Protože pro vaše nejbližší je prostě jen to nejlepší dost dobré.

 • Fotokniha

  Krásná fotokniha v plátěných deskách s potiskem

  2.890 Kč

  V ceně fotoknihy není jen kvalitní tisk a svázání knihy s obalem z pravého malířského plátna s potiskem, ale i všechny přípravy, tak aby kniha byla originál přesně pro vás. Před tiskem vám navíc samozřejmě zašleme náhledy ke schválení, nebo případné opravě.  Více
 • Kalendář

  Elegantní kalendář ve formátu A3+

  1.990 Kč

  Náš klasický kalendář je vytištěný na špičkovém fotografickém papíře, který dává jednotlivým stránkám nádhernou hloubku. Je doplněný o elegantní ochrannou přední stranu a velmi pevná záda.  V ceně samozřejmě není jen tisk a svázání, ale i individuální příprava kalendáře podle vašich představ zkušeným grafikem. 
     Více
 • Oznámení

  Elegantní oznámení podle vašich představ

  od 480 Kč

  Oznamte narození, křtiny, nebo první narozeniny vašeho miminka se stylem. Přání s fotografií a textem na vaše přání v podlouhlém formátu DL (210 x 99 mm). Série 12 ks vyjde na 480 Kč, 24 Ks pak již jen na 680 Kč.  Více
 • PF a vánoční přání

  Krásné přání na perleťovém papíře

  od 480 Kč

  Krásná a osobní PF, či Vánoční přání s vaší fotografií a přáním přesně podle vašich představ. Vánoční i Novoroční přání připravujme obvykle na krásném perleťovém papíře ve formátu DL, tak aby přesně padla do podlouhlé obálky. Série 12 ks vyjde na 480 Kč, 24 Ks pak již jen na 680 Kč  Více

FOTOKNIHY, KALENDÁŘE, PF & PŘÁNÍ

Je úžasné pozorovat výrazy těch, kteří otevřou elegantní kalendář či fotoknihu s fotografiemi svých nejbližších. Je to vlastně radost a nadšení „na papíře“.

Jsme šťastní, když víme, že jste vaše nejbližší potěšili a tak do našich fotoknih, kalendářů i přání vkládáme naše srdce, aby byly opravdu perfektní. Protože pro vaše nejbližší je prostě jen to nejlepší dost dobré.

Dárkové poukazy

Dárkový poukaz si můžete zvolit na jakýkoli balíček, nebo částku, to záleží jen na vaší chuti… Při vystavení navíc nemusíte vůbec nic platit, přesvědčte se sami!Tomu snad ani nevěřím...

Vizážistka

Protože se nejedná jen zběžné líčení na začátku focení, jak je u běžných fotografů obvyklé, ale vizážistka se o vás stará po celou dobu vašeho focení a stará se o dokonalé líčení i styling jako by se jednalo o focení do módního časopisu, je cena za její služby závislá na zvoleném balíčku focení.

Služby vizážistky jsou dostupné od 800 Kč. U některých balíčků je vizážistka již zahrnuta v ceně focení.

Víkendové focení

Ačkoli bychom vám rádi vyšli vstříc a fotili každý den za stejných podmínek, o víkendu a svátcích to ale bohužel není až tak úplně možné.

Snažíme se, aby příplatky nebyly příliš vysoké a tak se obvykle pohybují okolo 35% zvoleného balíčku fotografování.

Neretušované fotografie

Protože je pro nás důležité, aby vaše fotografie byly perfektní v každém ohledu, nemůžeme předávat neretušované fotografie. Proto fotografie bez naší retuše nejsou dostupné zdarma ani za jakýkoli poplatek.

Doporučíme

Přestože Vás do ničeho nechceme nutit a necháme konečný výběr fotografií na vás, samozřejmě chceme, abyste si vybrali ty „úplně nejvíc nejlepší“ fotografie.

Proto vám vždy rádi a zcela zdarma doporučíme podle našeho názoru ty nejkrásnější záběry z vašeho focení.Archivace fotografií

Myslím, že se ve Fotopromě.cz bojíme mnohem víc, než vy, že byste nějakou nešťastnou shodou okolností mohli o vaše fotografie navždy přijít. Snažíme se proto všechny fotografie „navěky“ zcela zdarma archivovat.

Můžete si proto kdykoli opět stáhnout fotografie ze všech vašich starších focení, nebo si i kdykoli vybrat další fotky k retuši, nebo tisku. Už nikdy se proto nestane, že byste o fotografie vašich nejmilovanějších nějakým nedopatřením přišli.

Občerstvení v ateliéru

Už se Vám stalo, že jste třeba u kadeřníka dostali účet za kávu? Ale fuj! I nám to připadá divné, vždyť přeci nejsme kavárna...

Veškeré občerstvení je u nás samozřejmě zdarma… káva, čaj, kakao, voda, limonáda, třeba i něco ostřejšího, bonbóny, čokoláda, prostě co hrdlo ráčí… focení je totiž namáhavé a je třeba, abyste byli plní energie.