UMĚLECKÁ FOTOGRAFIE

Podívat se hledáčkem a zmáčknout spoušť fotoaparátu jistě není složité. Zvládne to vlastně úplně každý. My ne…

Díváme se na Vás očima člověka, očima fotografa, očima umělce. Nacházíme Vaši osobnost, jedinečnost a krásu. Vnímáme světlo a tmu, kontury, barvy i emoce. Nezapomněli jsme, co znamená cit.

Vysoká estetická a umělecká hodnota jsou tak zároveň našim cílem i předností. Nebudeme Vám proto nabízet líbivou fotografii bez osobnosti. Ani to neumíme. U nás vždy získáte nádherné umělecké fotografie ve stylu „Art foto“.

FOTO JAKO OBRAZ

Rodinné focení v ateliéru – máma a dcera
Fotoportrét v ateliéru
Focení boudoir v ateliéru

Špičková umělecká fotografie je mnohem víc než jen prostým zachycením skutečnosti. Je obrazem zachycujícím kouzlo okamžiku a emocí a předává tak zcela jedinečný náboj. Protože fotografie od nás jsou jedinečné obrazy, rádi je i jako opravdové obrazy vidíme a budeme rádi, když je tak uvidíte i Vy.

Každou fotografii můžeme velice náročným a citlivým postupem převést na úchvatný obraz na plátně, který je tím nejlepším, co z fotografie může vzniknout.

Nevěříte, že unikátní fotografický obraz dokáže povznést Váš byt do zcela nových dimenzí a propůjčit mu naprostou jedinečnost? Zažijete příjemné překvapení!Více o obrazech

KVALITA BEZ KOMPROMISŮ

Dáváme si záležet, aby vaše fotografie byly perfektní do nejmenšího detailu. Od prvního záběru přes náročné retuše a kontroly až po špičkový tisk na krásný archivní papír. Stejnou péči věnujeme i úžasným osobním kalendářům, luxusním fotoknihám a samozřejmě i našim nádherným obrazům.

Protože nám opravdu záleží na tom, aby fotografie vypadaly úchvatně, nenajdete u nás fotoprodukty a fotodárky, které tak nikdy vypadat nemůžou, jako jsou průmyslově vyráběné fotoknihy, potištěné hrníčky, podložky pod myš apod.

Abychom si opravdu mohli být jistí, že vše bude naprosto perfektní, staráme se o vše s nejpřísnějším dohledem sami. Retuš fotografií i jejich tisk na špičkovém labu, příprava i tisk našich jedinečných fotoobrazů i kalendářů a nakonec i rámování, to vše probíhá přímo u nás. Díky tomu mohou být barvy, kvalita i použité materiály perfektní.

Citlivá retuš fotografií

Protože vyfotografované záběry jsou jen základním kamenem výborné fotografie, musí každá vybraná fotografie ještě projít i náročnou a pečlivou retuší. Neznamená to, že byste se na fotografiích nepoznali - všechny úpravy jen citlivě zdůrazňují čistotu fotografie a vaši přirozenou krásu.

Naši grafici mají rozsáhlé zkušenosti z módní a reklamní oblasti a každou Vaši fotografii vyretušují se stejným citem, jako by ji připravovali pro ty nejvěhlasnější časopisy. Samozřejmě nám ale můžete dát vědět, zda dáváte přednost přirozenějším, nebo výrazněji retušovaným fotografiím, a my se vám pokusíme co nejvíce vyhovět, abyste byli z výsledku opravdu nadšení.

Ceníme si toho, že po nás nepožadujete neretušované fotografie.

Péče a pohodlí

Užívejte si focení a nechte se hýčkat. To, jak se během focení cítíte, je totiž pro skvělý výsledek přinejmenším stejně důležité, jako vybavení ateliéru.

Uvolněte se a jen si užívejte focení. Postaráme se o každý detail. Ateliéry i zázemí jsou prostorné, čisté, bezpečné a vybavené vším možným komfortem pro vaše pohodlí. S příjemnou hudbou a v milé společnosti je focení pohodové a uteče, než se nadějete.

Během focení je vám samozřejmě zdarma k dispozici spousta nejrůznějšího občerstvení, káva, čaj, kakao, voda, limonáda, třeba i něco ostřejšího, bonbóny, čokoláda, prostě co hrdlo ráčí… Focení je přeci jen namáhavé a je třeba, abyste byli plní energie.

Fotografie holčičky v ateliéru
Rodinné focení v ateliéru – máma a dcera

DISKRÉTNOST a bezpečí

Diskrétnost a bezpečí pro nás v žádném případě nejsou prázdné pojmy.

Vaše fotografie jsou u nás přepečlivě chráněné a jsou zašifrované na zabezpečených discích. Ani my samozřejmě žádnou vaši fotografii bez vašeho výslovného a písemného souhlasu nikdy nepoužijeme.

Abychom vše měli pod kontrolou, tak i retuše a tisk fotografií, pláten i kalendářů probíhají přímo u nás. Můžeme tak zajistit nejen to, že je neuvidí nikdo nepovolaný, ale samozřejmě i perfektní kvalitu zpracování.

Záleží jen na vás, kdo vaše fotografie uvidí.

NECHTE TO NA NÁS

Fotografie dítěte v přírodě
Partnerská fotografie v boudoir stylu
Fotografie novorozence

Nechceme Vás ničím omezovat. U nás si barevnost a úpravy Vašich fotografií můžete určit sami. Připravili jsme pro Vás proto pět speciálních barevností a nepočítaně rámečků a úprav, ze kterých můžete u každé fotografie vybírat.

Jestli ale nechcete nic nechávat náhodě, nechte to raději na nás. Vyberte si fotografie, které se Vám líbí, a zbytek práce ponechte nám.

Chceme, aby Vaše fotografie byly opravdu ty nejkrásnější. Umělecká fotografie pro nás není prázdný pojem. Máme proto v rukávu spousty triků, jak toho docílit – víme, která barevnost Vašim fotografiím bude slušet nejvíc, dokážeme vybrat i ty nejlepší úpravy a fotografiím dodat punc naprosté jedinečnosti a neopakovatelnosti.Prohlédnout fotografie

Jedinečné DÁRKOVÉ POUKAZY

Už jste někdy slyšeli o dárkovém poukazu, který zaplatíte, teprve až se jej obdarovaný rozhodne opravdu využít? Ne? Je to skvělý dárek, vyzkoušejte ho!

Vyzkoušet poukaz