OBRAZY Z FOTOGRAFIÍ

Úchvatný obraz na plátně je snad tou nejkrásnější věcí, kterou můžete s Vaší fotografií udělat. Proto se přípravě těchto nádherných obrazů věnujeme do nejmenšího detailu a postupujeme zcela jinak, než je při tisku na plátno běžně obvyklé.

DOKONALÝ V KAŽDÉM DETAILUAby byl obraz z vaší fotografie opravdu úchvatný, nelitujeme času a nejprve každou vybranou fotografii znovu retušujeme. Protože ve větším rozměru je samozřejmě vše mnohem víc vidět, každá drobnost je mnohem větší a každý detail proto musí být perfektní.

Obraz následně vytiskneme na špičkový matný papír, abychom viděli všechny detaily „naživo“. Jsme vždy moc rádi, když si najdete čas a na chviličku se k nám zastavíte a společně se na tento tisk podíváme. Můžeme ještě projít jednotlivé detaily, sladit barvy a upravit obraz tak, aby byl opravdu bezchybný.

Jakmile jsme spokojení, obraz vytiskneme na plátno v menší velikosti, abychom se ujistili, že barvy jsou naprosto dokonalé a obraz bude krásný a bude vám dlouho dělat radost.

Teprve nyní, když je vše v naprostém pořádku, obraz vytiskneme na galerijní plátno, přidáme ochranu proti UV záření a plátno vypneme na dřevěný napínací rám. A je to!

JAK MŮŽE BÝT OBRAZ VELKÝ

Nechceme Vás nijak omezovat ve velikosti vašeho vysněného obrazu – jednoduše si vyberte takový rozměr, který vám vyhovuje.

Protože se ale ne každý rozměr hodí na všechny fotografie, samozřejmě vše společně zkontrolujeme, jestli právě tato velikost bude pro váš obraz perfektní.

Obraz na plátně by nevynikl, kdyby byl příliš malý, doporučujeme obraz vždy tisknout alespoň v rozměru 36 x 50 cm. K nejoblíbenějším rozměrům obrazů na plátně patří 50 x 70 cm, 60 x 80 cm a 100 x 74 cm. A pokud byste chtěli ještě větší, tak ani to není problém. Špičkové galerijní plátno, které používáme, může být klidně i v rozměru 100 x 250 cm a to už je pořádný obraz…

OBRAZ S galerijním zrcadlením

Obraz vždy vypneme na pevný dřevěný rám. Když budete mít chuť, nemusíte ho tedy rámovat a můžete si ho rovnou pověsit na zeď.

Obrazy většinou tiskneme tak, abyste ani o kousíček sebe, nebo vašich milovaných nepřišli. Proto obraz na boky napínacího rámu neohýbáme, jak je v Čechách obvyklé, ale připravíme jej tak, aby nebylo nutné ubrat ani milimetr obrazu. 

Na boky plátna tzv. galerijním zrcadlením zobrazíme přední stranu a obraz je tak barevný i při pohledu zboku a přitom z něj vůbec nic nechybí.

OBRAZ S bílými stranami

Jestliže ale víte, že obraz budete rámovat, nebo snad dáváte přednost bílým hranám vašeho obrazu, není ani to samozřejmě vůbec žádný problém. Váš obraz upravíme tak, že potištěná bude jen přední strana a boky zůstanou prázdné.

Dejte nám jen vědět, které variantě dáváte přednost, a o my se o vše rádi  postaráme, tak aby váš obraz byl opravdu úchvatný.


Obrazy na plátně vypadají skvěle jen tak – vypnuté na podkladovém rámu. Ještě lépe ale vypadají v kvalitním dřevěném rámu, který obraz dokáže výrazně podtrhnout.

RÁMOVÁNÍ OBRAZŮ

Když už si dáváme takovou práci, aby byl váš obraz naprosto perfektní, nechceme nic ponechávat náhodě. Proto jsme soustředili největší sbírku klasických i moderních designových rámů na obrazy v České republice a v rámci Fotopromě.cz jsme otevřeli vlastní butikové rámařství.

Nemusíte se už smiřovat s běžnými nudnými rámy, na které narazíte na každém kroku. Do České republiky přivážíme jedinečné rámy z více než tuctu skvělých rámařských dílen celého světa. Můžete si proto vybrat z rámů, které nikde jinde v Praze nenajdete.

Jestliže ale dáváte přednost moderním obrazům bez rámu, budeme samozřejmě smutní, ale nebudeme se zlobit. Jednoduše si necháte obraz bez okrasného rámu.Více o rámování obrazů

Kolik obrazy na plátně stojí?Naše obrazy na plátně dostávají mimořádnou péči i materiály, aby byly opravdu perfektní, měly úžasné barvy i detail a byly nezaměnitelné s běžně tištěnými obrazy v klasických tiskárnách. Samozřejmě proto rovněž rádi připravíme vaše plátno v jakémkoli rozměru, který se vám bude líbit, a cenu vám spočítáme na vyžádání.

Nejoblíbenější formáty 50 x 70 vyjdou na 3.300 Kč, 60 x 80 na 3.800 Kč a 100 x 74 cm na 4.400 Kč. Samozřejmě včetně speciální obrazové retuše, přípravného tisku na papír i plátno, galerijního zrcadlení, UV ochrany a napnutí na kvalitní vypínací rám

Obraz na plátně může zůstat zcela bez rámu jako moderní prvek na zdi. Pokud se obraz rozhodnete zarámovat, můžeme společně vybrat rám v ceně již od několika set korun.

dárkové poukazy

Vyzkoušejte naše dárkové poukazy jako skvělý a navíc úplně nezávazný dárek…Vyzkoušet dárkový poukaz