Focení těhotných Praha

Focení těhulek

Možná se nyní necítíte nejlépe. Možná je vám špatně. Dost možná vás všechno bolí. Možná nevíte, co vás všechno čeká, a pochybujete, že to zvládnete. A hlavně si možná nepřipadáte vůbec krásná.

Ale jste. Jste nejkrásnější ze všech. Nový přicházející život vás prostupuje a vdechuje vám jedinečné kouzlo a magickou krásu, kterou není možné získat nijak jinak…

Nenechte vzpomínky proklouznout mezi prsty a zachyťte tyto jedinečné okamžiky a období plné očekávání pro dobu, kdy už bude dávnou minulostí.

Do fotogalerie
 • Těhulka Mini

  Pro pár krásných fotografií těhotenství

  2.900 Kč

  4 ks profesionálně upravených a vytištěných fotografií

  Vybíráte z cca 50 záběrů vzniklých během až 40 minut focení v krásném ateliéru pro fotografování těhotenství a boudoir fotografií.  Vaše vybrané fotografie (4 ks) získáte v tisku i v elektronické podobě.  

  Toto focení je vhodné pro nastávající maminky, které chtějí mít pár krásných fotografií svého bříška, ale nechce se jim moc utrácet.  Více o balíčcích Podívat se do galerie
 • Těhulka Basic

  Nejoblíbenější focení těhotenství

  3.900 Kč

  8 ks profesionálně upravených a vytištěných fotografií

  Vybíráte z cca 100 záběrů vzniklých během až 1 hodiny focení v krásném ateliéru pro fotografování těhotenství a boudoir fotografií.  Vaše vybrané fotografie (8 ks) získáte v tištěné i elektronické podobě.  

  Jako BONUS k balíčku získáte focení NEWBORN MINI zdarma  Více o balíčcích Podívat se do galerie
 • Těhulka Standard

  Pohodové focení těhotenství

  4.900 Kč

  12 ks profesionálně upravených a vytištěných fotografií

  Vybíráte z cca 150 záběrů vzniklých během až 2 hodin focení v exkluzivním ateliéru pro fotografování těhotenství a boudoir fotografií.  Vaše vybrané fotografie (12 ks) získáte v tištěné i elektronické podobě.  Pro dokonalý výsledek doporučujeme využít služeb vizážistky. 

  Toto úžasné focení je vhodné pro fotografování i s parterem, či celou rodinou. Jako BONUS k balíčku získáte focení NEWBORN MINI zdarma  Více o balíčcích Podívat se do galerie
 • Těhulka Exclusive

  Pro maximální pohodu a výběr

  6.900 Kč

  16 ks profesionálně upravených a vytištěných fotografií

  Vybíráte z cca 300 záběrů vzniklých během až 3,5 hodin focení v exkluzivním ateliéru pro fotografování těhotenství a boudoir fotografií. Vaše vybrané fotografie (16 ks) získáte v tištěné i elektronické podobě.

  Součástí balíčku je i profesionální vizážistka, který se postará o perfektní make-up a styling. Exkluzivní focení pro všechny, kdo se nechtějí ničím nechat omezovat a chtějí mít spoustu nádherných fotografií.  Jako BONUS k balíčku získáte focení NEWBORN MINI zdarma  Více o balíčcích Podívat se do galerie

Focení těhulek

Možná se nyní necítíte nejlépe. Možná je vám špatně. Dost možná vás všechno bolí. Možná nevíte, co vás všechno čeká, a pochybujete, že to zvládnete. A hlavně si možná nepřipadáte vůbec krásná.

Ale jste. Jste nejkrásnější ze všech. Nový přicházející život vás prostupuje a vdechuje vám jedinečné kouzlo a magickou krásu, kterou není možné získat nijak jinak…

Nenechte vzpomínky proklouznout mezi prsty a zachyťte tyto jedinečné okamžiky a období plné očekávání pro dobu, kdy už bude dávnou minulostí.

Do fotogalerie

Focení těhotných jako dárek

Hledáte skvělý dárek pro nastávající maminku? Vyzkoušejte náš jedinečný a zcela osobní dárkový poukaz! Vytvořte si jej sami rychle a pohodlně online z domova.

Obáváte se, že se dárkový poukaz třeba nevyužije a propadne jako už tolik jiných poukazů před tím? Nebojte se, vůbec nic neplatíte předem. Za dárkový poukaz nám zaplatíte až teprve v okamžiku, když se obdarovaný na své focení opravdu objedná.Vytvořit dárkový poukaz

Klidně si vyzkoušejte více variant poukazů s různými fotografiemi a textem věnování. Platit bude jen ten, který někomu darujete, na ty ostatní prostě "zapomeneme"

JEDINEČNÝ ATELIÉR

Jaký je náš ateliér pro focení těhotenství? Naštěstí je úplně jiný, než všechny obyčejné fotoateliéry vybarvené jen klasickým pozadím a rekvizitami…

Na bezmála 100 metrech čtverečních jsme vykouzlili úchvatné studio se vším komfortem vybavené jako luxusní hotelový pokoj s elegantním nábytkem včetně velké postele a luxusně vybavené koupelny. Každé zákoutí ateliéru je trošku jiné, má tmavší a elegantnější části, stejně jako světlejší a hravější části, navíc je zde možné fotit i na denním světle.

Černobílá fotografie těhotenství
Fotografie těhotného bříška v prádle

PEČLIVÁ VIZÁŽISTKA

U nás se nemusíte o nic starat, o vše se postaráme a vy si jen užívejte focení. Věnujte svůj čas konečně jen sama sobě, nechte se opečovávat a nechte i líčení i účes na naší profesionální vizážistce.

Správný foto make-up je navíc překvapivě náročný a tak je dobré neponechávat nic náhodně, ať je výsledek opravdu perfektní.

Naše pečlivá vizážistka vás nenechá na holičkách a bude se o vás starat po celou dobu focení a nedělá toho vůbec málo: nalíčí, učeše, poradí, ohlídá, opraví a dohlédne, aby vše bylo perfektní…. Samozřejmě vám vedle líčení a účesu pomůže i s celkovým stylingem a poradí při výběru nejvhodnějšího oblečení a doplňků.

Budete překvapená, o kolik lepší fotografie s profesionální vizážistkou ve výsledku budou!

FOCENÍ NOVOROZENCŮ ZDARMA

Focení těhotných a novorozenců
Focení novorozených miminek
Newborn foto k těhotenství zdarma

Protože víme, že těhotenství a hlavně narození miminka není vůbec levné, dlouho jsme si lámali hlavu s tím, jak zařídit, abyste mohli mít nádherné fotky novorozenců od nás a přitom Vás to nestálo zbytečně moc peněz. S malým miminkem mají hluboko do kapsy všichni a často by tak na profesionální focení novorozenců nebylo ani pomyšlení.

Rozhodli jsme se pomoct všem maminkám, které se u nás fotí s bříškem alespoň v rozsahu balíčku Basic a vytvořili jsme pro vás speciální balíček Newborn Mini, který od nás dostanete k vašemu těhotenskému focení zdarma. Balíček obsahuje klasické focení novorozenců, ale je bez fotografií a vy si pak můžete vybrat a objednat tolik fotografií, na kolik budete mít chuť – žádná omezení a naprostá volnost.Focení Novorozenců

DÁRKOVÉ POUKAZY

Hledáte skvělý dárek pro nastávající maminku? Vyzkoušejte náš jedinečný poukaz!

Chci vědět víc