Rozesmátá rodinná fotografie – dědeček s vnoučaty

FOCENÍ RODINY

Focení rodiny je pro nás to nejdůležitější focení na světě. Protože rodina je to nejdůležitější, co máme…

Tak jako my milujeme hlavně ty fotografie, kde jsme společně s rodiči, tak i naše děti se jednou budou nadšeně dívat na krásné staré rodinné fotografie, kde sami byli ještě malí, mamka byla mladá a překrásná a taťka měl spoustu vlasů…

Do rodinných fotografií proto vkládáme všechno, co umíme, všechen cit i energii. Všechnu radost, lásku, humor i bezprostřednost. Ať již jsou bezprostřední, nebo stylizované, vždy z rodinných fotografií čiší pohoda a vzájemná láska.

Neděláme to pro vás - děláme to pro vaše děti...

Do fotogalerie
 • Rodina Mini

  Pro tatínky, kteří se neradi fotí

  3.300 Kč

  5 ks profesionálně upravených a vytištěných fotografií

  Vybíráte z cca 50 záběrů vzniklých během až 1 hodiny focení v krásném ateliéru pro rodinné focení. Vaše vybrané fotografie (5 ks) získáte v tisku i v elektronické podobě. Toto focení je vhodné pro rodiny s malými dětmi, především pro focení rodiny jako celku  Více o balíčcích Podívat se do galerie
 • Rodina Basic

  Příjemné focení rodiny i dětí

  4.300 Kč

  10 ks profesionálně upravených a vytištěných fotografií

  Vybíráte z cca 100 záběrů vzniklých během až 2 hodin focení v krásném ateliéru pro rodinné focení. Vaše vybrané fotografie (10 ks) získáte v tisku i v elektronické podobě. Toto oblíbené focení je vhodné pro fotografování rodiny i samotných dětí. Doporučujeme využít služeb profesionální vizážistky.  Více o balíčcích Podívat se do galerie
 • Rodina Standard

  Pohodové focení celé rodiny

  5.300 Kč

  16 ks profesionálně upravených a vytištěných fotografií

  Vybíráte z cca 200 záběrů vzniklých během až 2,5 hodin focení v krásném ateliéru pro rodinné focení. Vaše vybrané fotografie (16 ks) získáte v tisku i v elektronické podobě. Nejoblíbenější balíček rodinného focení pro pohodu a spoustu rodinných i dětských fotek. Nezapomeňte využít i služeb profesionální vizážistky.  Více o balíčcích Podívat se do galerie
 • Rodina Exclusive

  Pro maximální pohodu a výběr

  7.300 Kč

  22 ks profesionálně upravených a vytištěných fotografií

  Vybíráte z cca 350 záběrů vzniklých během až 3,5 hodin focení v krásném ateliéru pro rodinné focení. Vaše vybrané fotografie (22 ks) získáte v tisku i v elektronické podobě. Úžasné rodinné focení pro všechny, kdo se nechtějí ničím nechat omezovat a chtějí mít spoustu nádherných rodinných fotografií.  Více o balíčcích Podívat se do galerie

DÁRKOVÉ POUKAZY

Vytvořte si sami pohodlně a v klidu domova náš speciální a zcela osobní dárkový poukaz jako dárek pro ty, na kterých Vám opravdu záleží. Obáváte se, že se dárkový poukaz třeba nevyužije a propadne jako už tolik jiných poukazů před tím? Nebojte se, vůbec nic neplatíte předem. Za dárkový poukaz nám zaplatíte až teprve v okamžiku, když se obdarovaný na své focení opravdu objedná.

POHODLNÝ ATELIÉR

Rodinné focení s malým miminkem
Rodinná fotografie se dvěma dětmi
Fotografie přítelkyň, téměř jako rodina

Tak, jak je fotografování rodin úžasné, je i náročné. Proto je náš rodinný ateliér prostorný, pohodlný a plný nejrůznějšího vybavení, fotografických pozadí a rekvizit, hraček, doplňků a spousty drobností. Nikdo se tu tak nebude nudit, děti budou moci objevovat stále něco nového a budou se bavit a vy se nebudete muset o nic starat. Najdete zde vše potřebné, nic Vás nebude omezovat a budete se moci věnovat jen focení a vaší rodině.

Pro děti tu jsou samozřejmě spousty nejrůznějších doplňků, čelenek, čepiček, korálů, sukýnek, oblečků a spousty a spousty dalších drobností, kterými můžete ozvláštnit vaše fotografie.

Aby focení bylo opravdu pohodlné a příjemné, patří k ateliéru i velké zázemí, kam se bez problémů vejdete se všemi věcmi. Zázemí je navíc plné hraček, když si děti potřebují na chvilku odpočinout a svůj klid a občerstvení tu samozřejmě během focení najdou i tatínci….Více o ateliérech

PEČLIVÁ VIZÁŽISTKA

Při focení se nezdržujte s ničím tak nepodstatným jako je líčení a účes a věnujte svůj čas jen tomu důležitému – vám a vaší rodině. Líčeni pro rodinné focení je navíc přeci jen odlišné od běžného líčení a tak je dobré neponechávat nic náhodně, ať je výsledek opravdu perfektní.

Naše pečlivá vizážistka vás nenechá na holičkách a bude se o vás starat po celou dobu focení a není toho vůbec málo: nalíčí, učeše, poradí, ohlídá, opraví a dohlédne, aby vše bylo perfektní…. Samozřejmě vám vedle líčení a účesu pomůže i s celkovým stylingem a poradí při výběru nejvhodnějšího oblečení a doplňků.

Při rodinném focení jí budete milovat ještě více – pomůže při focení zabavit děti, upoutat jejich pozornost a ohlídá, aby vše bylo v nejlepším pořádku.

Nestarejte se o to, jak vypadáte, jednoduše buďte uchvacující.

PŘIROZENÉ A ČISTÉ RODINNÉ FOTOGRAFIE

Pro ty, kdo hledají něco jiného, než klasický ateliér a dávají přednost čistým, živým a bezprostředním fotografiím bez rekvizit a dalších doplňků, jsme vedle mnašeho krásného rodinného ateliéru postavili i tzv. Studio.

Je to úžasný, světlý a prostorný ateliér zalitý denním světlem a pohodou. Užívejte si volnost a svobodu a zapomeňte na všechna omezující pravidla klasického ateliéru. Veliký prostor postavený jako půvabný byt s krásným nábytkem, velkou postelí a spoustou polštářů působí jako elegantní pařížský budoár.

Neznáme téměř žádná omezení – jednoduše si vyberte, co Vám vyhovuje víc.O Baby Studiu

Nezapomeňte nám dát při objednání vědět, kterému z obou ateliérů dáváte přednost, abychom pro Vás vše mohli pečlivě naplánovat.