PRO VAŠE NEJÚŽASNĚJŠÍ FOCENÍ

Chtěli byste cokoli změnit, nebo do vašeho balíčku focení přidat? Chceme Vám vyjít maximálně vstříc, abyste byli opravdu nadšení, cítili se u nás skvěle a nic vám nechybělo. Dejte nám vědět, co pro vás můžeme udělat.

Postaráme se, abyste byli spokojení…

FOTO JAKO OBRAZ

Ateliérové focení holčičky s copem
Rodinná fotografie s miminkem a holčičkou
Newborn fotografie spícího novorozeňátka

Líbí se Vám fotografie od nás natolik, že byste si ji přáli mít doma trvale vystavenou, tak abyste ji měli stále na očích a stále vám dělala radost? Chcete mít Vaší rodinu doma vždy pohromadě, i když právě někdo doma chybí? Chcete Vašemu bytu vtisknout osobnost a odlišit jej tak od ostatních?

Rádi vaši fotografii zvětšíme do požadovaného formátu a připravíme pro vás jedinečný obraz na plátně či papíře.

O vaše obrazy pečujeme s obzvláštní péčí. Nejenže používáme ty nejlepší plátna a papíry, ale fotografie pro tento rozměr speciálně připravujeme, ještě jednou retušujeme a pipláme tak, aby byly opravdu úchvatné a vypadaly mnohem lépe než od běžných tiskařů.Více o Obrazech

KALENDÁŘ

Nevíte si rady s Vánoci či narozeninami? Hledáte osobní a jedinečný dárek pro rodinu a příbuzné a nic vás nenapadá? Třeba právě kalendář bude tím pravým…

Náš klasický kalendář je vytištěný ve velkém formátu přibližně A3 na špičkovém fotografickém papíře, který dává jednotlivým stránkám nádhernou hloubku a jasné barvy. Kalendáře jsou navíc doplněné o elegantní ochrannou přední stranu a velmi pevná záda.

Každý kalendář připravujeme přesně pro vás, můžete si vybrat z mnoha variant a provedení, a když budete mít chuť, může kalendář zcela překvapivé začínat jakýmkoliv měsícem v roce.

FOTOKNIHA

Rodinné fotografování se psem
Fotografie maminek a dcer
Černobílá fotografie těhotenského bříška

Fotokniha nemusí být jen ty běžně vytisknuté fotografie v deskách z lesklého laminovaného papíru. Tedy lépe řečeno, u nás ani být nemůžou…

Naše fotoknihy jsou vytištěné na kvalitním papíře a svázány v pravém malířském plátně s potiskem. Naše fotoknihy nevznikají v žádném bezduchém automatickém programu jako je obvyklé. Vaší novou úchvatnou fotoknihu pro vás navrhne náš grafik, seřadíme fotografie tak, aby vám to vyhovovalo, a vybereme společně nejvhodnější design knížky. Ať již tedy preferujete praktickou jednoduchost, střízlivou eleganci, nebo exkluzivní provedení, vždy to dokážeme zařídit.PF & VÁNOČNÍ PŘÁNÍ

Ať již to budou Vánoční nebo Novoroční přání, oznámení o narození miminka, nebo třeba o oznámení jiné významné události, vždy se postaráme, aby ta vaše byla jedinečná a přesně podle vašich představ.

Přání s fotografií a osobním věnování připravujeme obvykle v elegantním podlouhlém formátu DL a tiskneme na exkluzivní perleťový papír. Přání jsou díky tomu elegantní a praktická zároveň, neboť dokonale padnou do podlouhlé dopisní obálky.

ATYPICKÉ FORMÁTY FOTOGRAFIÍ

Připadají Vám běžné formáty fotografií fádní a nudné? Přáli byste si formát zcela neobvyklý nebo atypický? Nebo snad jste zvyklí na jiné formáty, než které běžně nabízíme? - To není žádný problém. I s takovým požadavkem si hravě poradíme a na přání Vaši fotografii připravíme v takřka libovolném formátu až do rozměru 100 x 250 cm. - Nebo Vás snad trápí, že fotografie v obvyklých malých formátech, jako 9 x 13, 10 x 15, nebo 13 x 18 vypadají vždy odlišně a vždy se při tisku kousek fotografie někde „záhadně“ ztratí? Dejte nám vědět a my vaše fotografie pro každý formát připravíme a vytiskneme tak, aby se ani kousek zbytečně neztratil.

TISK NA ARCHIVNÍM PAPÍŘE

Věděli jste, že klasická fotografie vyvolávaná obvyklým způsobem v běžném minilabu i některé nové technologie mají jen velice malou životnost a na světle rychle stárnou? Vzpomeňte si na fotografie ve výlohách obchodů…

Aby vám vaše fotografie zůstaly beze změn po dlouhá léta a dělaly radost nejen vám ale i vašim dětem a třeba i jejich dětem, vybrali jsme pro vás ten nejlepší dostupný tisk na špičkovém digitálním inkoustovém labu. Na krásném jemném saténovém papíře díky tomu mají fotografie krásné živé barvy, hlubokou čerň a nádherný kontrast nejen v době tisku, ale vydrží vám krásné dlouhá léta.

Všechny fotografie navíc tiskneme přímo u nás v ateliéru a nemusíte se proto bát, že by je v nějaké laboratoři do rukou dostal kdokoli nepovolaný.

BAREVNOST FOTOGRAFIÍ

Nejste si jistí, jaké barevné provedení bude Vašim fotografiím nejvíce slušet? Svazuje Vás nutnost předem rozhodovat, zda chcete barevnou, černobílou anebo sépiovou variantu, aniž byste fotografie ještě vůbec viděli?

Osvoboďte se! Automaticky a zcela zdarma Vám ve vaší soukromé fotogalerii připravíme ke každé fotografii náhledy 5 barevných provedení, vy se na ně v klidu podívejte a vyberte si tu variantu, která vám bude nejvíce vyhovovat. Každou fotografii si můžete vybrat v jiné barvě, všechny ve stejné, nebo jednu fotografii ve více variantách - je to jen na vás. Nenechte se nikým omezovat a sami si určete, v jaké barvě jsou vaše fotografie nejkrásnější.Fotografie miminka v barvě Antique
Rodinná fotografie ve speciální barevnosti
černobílá fotografie - skupinové foto kamarádek

NECHTE TO NA NÁSNejste si jistí, jaká barva bude Vašim fotografiím nejvíce slušet? Bojíte se, že nevyberete správně? Rádi byste si fotografie obohatili o rámečky a další úpravy, ale bojíte se, že se Vám z naší nabídky více než 2 miliónů barevných kombinací, jedinečných křivek a grafických prvků v nástroji CreativeArt nepodaří vybrat ty nejlepší?

Nechte to na nás! Stačí, když si vyberete fotografii a velikost, ve které by měla být vytištěna. Barevné provedení fotografie, jedinečný rámeček, a vše ostatní vybereme za Vás, tak aby vaše fotografie byla opravdu TA nejkrásnější.

Nemusíte se bát, že bychom snad volili příplatkové úpravy (CreativeArt a Antuque Colour), protože obě jsou v rámci úpravy „nechte to na nás“ zcela zdarma.

PROFESIONÁLNÍ RETUŠ

Žasnete nad krásou a čistotou fotografií v módních časopisech? Nechcete raději nechat ostatní žasnout nad těmi Vašimi?

Vaše fotografie vždy citlivě a přirozeně vyretušujeme, tak abychom jen zdůraznili čistotu fotografie a vaši přirozenou krásu.

Naši grafici mají rozsáhlé zkušenosti z módní a reklamní oblasti a každou Vaši fotografii vyretušují se stejným citem, jako by ji připravovali pro ty nejvěhlasnější časopisy.

Pro Vaši krásu bez poskvrnky..

Nadstandardní retuš

Občas je zapotřebí zasáhnout o něco více, aby nebylo vidět, něco co vidět být nemá, nebo naopak bylo vidět něco, co na nich třeba není…

Ať už se jedná například o zeštíhlení některých partií, úpravu zubů či účesu, odstranění dětských tetování, opravu laku na nehtech, odstranění log z oblečení, nebo třeba přebarvení částí oblečení, některé úpravy již nejsou součástí standardního balíčku retuší.

Nemusíte ale zoufat, to vůbec neznamená, že by to nebylo možné. Možné je téměř všechno, dejte nám jednoduše vědět, co všechno byste si přáli upravit a společně se podíváme, co všechno je obsaženo v balíčku retuší a co by byla již nadstandardní zpoplatněná úprava.

Dárkové poukazy

Víme, že mnoho dárkových poukazů se nikdy nepoužije – ať již má obdarovaný jiné plány, nebo to nestihne, či třeba úplně zapomene.

Nechceme, aby vás nevyužité poukazy zbytečně stály peníze, proto jsme pro vás vymysleli skvělé dárkové poukazy, které si můžete vystavit zcela zdarma a zcela podle vašich představ a darovat těm, na kterých vám záleží. Teprve až když se obdarovaný objedná na focení, tak se s vámi spojíme a požádáme vás o úhradu.

Je to ten nejskvělejší a nejpraktičtější poukaz, se kterým jsme se setkali… :)

ŠIKOVNÁ VIZÁŽISTKA

Krásný a kvalitní make-up dotváří osobnost a styl fotografie, i její výsledný efekt. Chcete si i Vy být jistá, že Vašim fotografiím skutečně nebude nic chybět?

Opravdu šikovná vizážistka dokáže nevídané divy. Budete sama užaslá, jak málo někdy stačí ke zcela neuvěřitelným výsledkům. Naše profesionální vizážistky umí skvěle umocnit Vaše přednosti a vyzdvihnout Vaši přirozenou krásu.

Samozřejmě vám vedle líčení a účesu pomůže i s celkovým stylingem a poradí při výběru nejvhodnějšího oblečení a doplňků. Je obdivuhodné, jak vždy dokáže vybrat ty nejlepší kombinace barev a materiálů.

Pečlivá vizážistka vás nenechá na holičkách a bude se o vás starat po celou dobu focení a není toho vůbec málo: nalíčí, učeše, poradí, ohlídá, opraví a dohlédne, aby vše bylo perfektní….

Nenechte nic náhodě. Nebudete litovat - na fotografiích je to opravdu znát a je to jedno z nejlepších rozhodnutí, které pro sebe můžete udělat...

Víkendové focení

Víme, jak je v dnešní době obtížné najít dostatek času pro sebe samotné, jak složité je mít celou rodinu pohromadě a jak moc pro Vás tyto vzácné okamžiky znamenají.

Chceme Vám proto vyjít maximálně vstříc a nabídnout fotografování i v naprosto neobvyklých časech jako jsou večerní hodiny, víkendy, či svátky.

Dejte nám vědět, pokud by toto pro vás byla jediná možnost a zkusíme společně domluvit nejvhodnější termín a vyjít vám co možná nejvíce vstříc.

Doporučíme

Chcete si být naprosto jisti, že při výběru nepřehlédnete žádnou opravdu skvělou fotografii? Naprosto to chápeme, pro každého je občas obtížné vybrat mezi mnoha krásnými právě tu nejkrásnější.

Rádi bychom vám s tím pomohli, ale zároveň Vás ale do žádného výběru nechceme nutit, jsou to přece Vaše fotografie! Proč si tedy nenechat jen poradit?

Máme zkušenosti, víme, kam se dívat, víme, co hledat. Bez problémů tak dokážeme najít ty opravdu nejkrásnější úsměvy, jedinečná gesta, fotografie, na kterých Vám to nejvíce sluší i fotografie s kouzlem okamžiku, zkrátka ty „Nej“. Doporučíme Vám fotografie, které Vás budou bavit i za mnoho let...

Rodinná fotografie s miminkem
Miminko s bratříčkem - focení sourozenců
Boudoir fotografování v prádle

Dlouhodobá archivace fotografií

Víme, že jak jednoduše lze o tištěné i digitální fotografie nenávratně přijít. A proto se ve Fotopromě.cz bojíme mnohem víc, aby se to nějakou nešťastnou náhodou nestalo, a vy jste pak nebyli smutní.

Snažíme se tedy všechny fotografie „navěky“ archivovat. Můžete si proto ve vaší fotogalerii kdykoli opětovně stáhnout fotografie ze všech vašich starších focení, nebo si kdykoli vybrat další fotky k retuši, nebo tisku…

Občerstvení v ateliéru

Co naplat, focení může být někdy opravdu únavné. V ateliérech proto pro vás vždy máme kávu, čaj, kakao, vodu, domácí limonádu, a pokud bude zapotřebí třeba i něco ostřejšího, samozřejmě pro děti bonbóny, čokoládu - prostě co hrdlo ráčí… focení je prostě namáhavé a je třeba, abyste byli plní energie…

Spousta rekvizit

Focení dětí v ateliéru
Focení novorozenců
Focení prvních narozenin

Chceme, aby fotky dětí i Vaše fotografie byly opravdu jedinečné a neopakovatelné. V našem ateliéru proto používáme více než 3000 rekvizit na focení, speciálních pozadí a mimořádných doplňků, kterými umíme fotografie ozvláštnit a dodat jim zcela jedinečné kouzlo.

Každou fotografii se snažíme doladit do nejmenšího detailu a sladit každou maličkost, aby byla i za mnoho let krásná a vyvolávala nádherné vzpomínky a emoce. Proto i velice citlivě vybíráme stále nové a nové rekvizity, které se na fotkách objevují a pečlivě je kombinujeme, aby výsledek opravdu stál za to.

Pokud ale dáváte přednost čistým a svěžím fotografiím téměř bez rekvizit, ani to pro nás není problém. Přesně pro vás jsme totiž postavili speciální ateliér „Baby studio“Focení s rekvizitami

naprostá diskrétnost

Nemusíte se bát, že by vaše fotografie viděl někdo jiný, než byste sami chtělI.

U nás jsou fotografie pečlivě chráněné a šifrované na zabezpečených discích a ani my samozřejmě nikdy nepoužijeme jakoukoli vaši fotografii bez vašeho výslovného a písemného souhlasu.

Absolutní diskrétnost je pro nás samozřejmostí.

Úchvatné rámování

I my víme, jak strašně složité je najít krásné rámečky na fotografie...

Nuda a šeď v rámování nás trápila tak moc, že jsme postupně začali na celém světě vyhledávat kvalitní a krásné rámy a vytvořili zcela unikátní nabídku rámů. Ta je v Čechách dokonce natolik výjimečná, že jsme v ateliéru otevřeli i samostatné rámařské studio, které je vyhledávané mezi náročnými zákazníky i mimo náš fotoateliér.

Nebojte se, že byste museli někde složitě hledat rámečky na vaše fotografie.Více o rámování
Rámování fotografií
Široká nabídka rámů
Rámy na fotoobrazy