Newborn focení novorozených miminek

NEWBORN FOCENÍ

Úchvatné vzpomínky na první dny toho maličkého zázraku. Vzpomínky na chvíle, kdy se teprve vzájemně objevujete a poznáváte. Když poprvé vidíte, jak novorozené miminko nádherně voní a jak je sladké. Když možná ještě ani nevěříte, že to je vůbec pravda, ani že to celé zvládnete…

Do fotogalerie
 • Newborn Standard

  Pro novorozená miminka do 14 dní

  3.400 Kč

  10 ks profesionálně upravených a vytištěných fotografií formátu 15 x 20 cm

  Vybíráte z cca 100 záběrů vzniklých během až 2 hodin focení ve speciálním bezpečném ateliéru pro focení novorozených miminek. Vybrané fotografie (10 Ks) získáte vytištěné i v elektronické podobě ve vysokém rozlišení.

  Toto příjemné newborn focení je určeno pro miminka do 14 dní věku. Pro novorozeňátko můžete mít nejen krásné fotografie s rekvizitami, ale i přirozené fotky a společné fotografie miminek s rodiči.  Objednejte se Více o balíčcích focení
 • Newborn Plus

  Delší newborn focení pro miminka do 24 dní

  4.500 Kč

  8 ks profesionálně upravených a vytištěných fotografií

  Vybíráte z cca 100 záběrů vzniklých během až 3 hodin focení ve speciálním ateliéru pro focení novorozenců a nejmenších miminek. Vybrané fotografie (10 Ks) získáte i v elektronické podobě.

  Propásli jste prvních 14 dní? Nezoufejte, i to se zvládne, jen bude zapotřebí o něco více času a ne všechny pozice budou možné. Balíček je vhodný i pro focení novorozeňátek s rodiči.  Objednejte se Více o balíčcích focení
 • Newborn Family

  Pro spoustu krásných společných fotek s novorozeným miminkem

  4.500 Kč

  10 ks profesionálně upravených a vytištěných fotografií

  Vybíráte z cca 200 záběrů vzniklých během až 3 hodin focení ve speciálním ateliéru pro focení novorozenců a nejmenších miminek. Vybrané fotografie (10 Ks) získáte i v elektronické podobě.

  Tento delší balíček newborn focení je vhodný i pro méně klidná novorozeňátka a společné fotografie novorozených miminek s rodinou, sourozenci či focení dvojčátek.  Objednejte se Více o balíčcích focení
 • Newborn Mini

  Novorozenecké focení pro naše věrné těhulky

  Součást některých balíčků focení v těhotenství

  Vybíráte z cca 100 záběrů vzniklých během až 2 hodin focení. Foceno v ateliéru speciálně vybaveném pro newborn focení. Focení je určeno pro spinkající novorozence do maximálně 14 dní věku. Tento balíček zahrnuje focení novorozeného miminka a rekvizit ale neobsahuje žádné retušované fotografie. Vybrat a zaplatit můžete tolik fotek, na kolik budete mít chuť, třeba i jen jednu jedinou fotografii. Baliíček Newborn mini je samostatně neprodejný.  Objednejte se Více o balíčcích focení

NEWBORN FOCENÍ

Úchvatné vzpomínky na první dny toho maličkého zázraku. Vzpomínky na chvíle, kdy se teprve vzájemně objevujete a poznáváte. Když poprvé vidíte, jak novorozené miminko nádherně voní a jak je sladké. Když možná ještě ani nevěříte, že to je vůbec pravda, ani že to celé zvládnete…

Do fotogalerie

Galerie Newborn fotografií

Bezpečné newborn focení novorozených miminek

Při novorozeneckém focení pro nás není důležité jen to, abyste měli krásné fotky vašeho novorozeného miminka či rodinné newborn fotografie. Sterjně důležité jako výsledné fotografie je pro nás i to, aby novorozená miminak byla u nás v ateliéru v naprostém bezpečí, nic je neohrožovalo a měli všechnu potřebnou péči a komfort.

Víme, jak moc se o ně bojíte. A děláte dobře. I my se bojíme a proto bezpečí novorozeňátek podřizujeme úplně vše. Na rozdíl od mnoha jiných ateliérů, kde se fotí všechny možné styly focení, si můžeme dovolit mít pro každý styl fotografování zvláštní studio, které je podřízené právě jen konkrétnímu focení. Proto samozřejmě i pro Newborn focení máme vyhrazený speciální ateliér, kde jiné fotky nevznikají a který je podřízen potřebám nejmenších miminek. Ateliér je velmi teplý, bezpečný a udržovaný v naprosté čistotě – i proto je nutné se do něj přezouvat a nesmí do něj domácí mazlíčci.

Všechny naše doplňky na focení, čepičky, rekvizity, wrapy a deky po použití pereme ve speciálních sensitive pracích prášcích, aby byly čisté a ani nejmenším novorozeným miminkům nedráždily pleť.

Za více než 15 let focení novorozenců jsme nasbírali spousty zkušeností a víme, co je pro novorozeňátka bezpečné a co ne. Proto se vyhýbáme nepřirozeným a nebezpečným polohám, které sice na newborn fotografiích můžou vypadat krásně a hravě, ale pro miminka nejsou vhodná

Vaše novorozeňátka jsou u nás totiž vždy až na prvním místě…Objednat se na focení
Fotografie novorozeného miminka s čepičkou a medvídkem
Newborn fotografie sourozenců - dvojčata se starší sestrou | © Fotoprome.cz
Fotografie novorozeného miminka s čelenkou v bedýnce od kakaa

proč by mělo být Newborn focení do 14 DNÍ miminka

I když je každé novorozeňátko samozřejmě jiné, většinou platí, že takhle úplně malí novorozenci prostě ještě neměli dost času zjistit, že už nejsou u mámy v bříšku…Stále mají zažitý reflex stáčet se do klubíčka a vůbec jim nevadí, ležet třeba na bříšku. Newborn focení je pro novorozená miminka do 14 dní proto příjemné a úplně bezpečné.

Ale stačí dva týdny a miminka už moc dobře vědí, že jsou na světě a chtějí si ho pořádně užít. Hnedle budou při focení samá ruka samá noha, budou se ihned budit, protože se budou cítit nepohodlně, budou plakat a hned je celé fotografování mnohem náročnější, pro ně, pro vás a koneckoců i pro nás.

Proto na nic nečekejte, čas letí a ideální doba na focení vašeho novorozeňátka bude brzy pryč.

Jak zvládnout newborn Focení větších novorozeňátek do 24 dní

Nestihli jste vaše newborn focení s úplně maličkým novorozeným miminkem těsně po narození? Nevěště hlavu, i to má samozřejmě řešení. Jenom na focení budeme potřebovat více času a již nebude možné fotografovat některé pozice a typy fotek.

Novorozeňátka zkrátka rostou jako z vody (než se nadějete, budou maturovat…) a jakmile jsou jen trošičku větší, již jim obvyklé pozice nejsou příjemné a okamžitě se budí, mávají ručičkama i nožičkama a pláčou a fotografie pak již nejsou „to ono“. Ale co si budeme povídat, newborn focení hned po porodu často taky není žádný med a i když je pro miminka ideální, pro maminku to může být náročné.

Abyste proto zbytečně o první fotky novorozených miminek nepřicházeli, máme pro Vás balíček focení Newborn Plus, ten je delší, než balíček klasického focení a proto je na vše více času, i méně spavá miminka se většinou podaří uspat a zvládne si mnohem více nejrůznějších fotek a variant.

Z našich zkušeností je tento balíček vhodný ještě pro miminka do 24 dní, pak už je na novorozenecké focení opravdu pozdě.

Ale nezoufejte, ani tehdy se svět nezboří. Stačí maličko počkat a okolo půl roku vznikají naprosto úžasné fotky malých miminek.

Newborn fotografie v hnízdečku
Focení novorozeného miminka s rekvizitami

Dárkový poukaz na focení novorozených miminek

Vytvořte si sami, rychle a online z pohodlí domova zcela osobní dárkový poukaz na focení novorozených miminek pro ty, na kterých Vám opravdu záleží. A když se třeba nepoužije? Nebudete vůbec nic platit!

krásný ATELIÉR PRO newborn focení

Abychom si byli naprosto jistí, že se u nás budou mít i nejmenší novorozená miminka jako v bavlnce, postavili jsme přesně pro ně fotoateliér, který je útulný, čistý, velmi teplý, pohodlný a bezpečný. Budou se v něm cítit dobře nejen novorozenci, ale i jejich maminky i tatínkové.

Ateliér je téměř k prasknutí naplněný nejrůznějšími dečkami, bedničkami, košíčky a dalšími doplňky pro focení a pro novorozence je tu je nepřeberné množství čepiček, čelenek, sukýnek, šatiček, korálků a dalších doplňků, abyste se vy o nic nemuseli starat a mohli jste si první focení vašeho novorozeňátka jen a jen užívat.

Samozřejmě zde najdete občerstvení pro vás a přebalovací pult se vším potřebným vybavením pro vaše miminko.

Protože se ale bojíme víc než maminky, aby se nejmenším novorozeným miminkům nic nestalo a v ateliéru bylo opravdu čisto, nesmí do ateliéru žádní domácí mazlíčci, kočárky musí zůstat v naší kočárkárně a boty přede dveřmi.

čepičky, čelenky, košíky a vůbec spousta rekvizit

Jaké by to bylo focení novorozených miminek, kdyby ti malí kulíšci měli být bez všech těch nádherných rekvizit, jako jsou bedýnky, čelenky, čepičky na focení, medvídci či šatičky…

Miminkům chceme dopřát všechno na světě. Proto sami už ani nevíme, kolik všech rekvizit k focení novorozených miminek v našem ateliéru vlastně máme. Je jich taková spousta, že se nemusíte se vůbec o nic starat. A pokud nechcete mít pro vaše novorozeňátko speciální rekvizitu, jako rodinné křestní šatičky, tatínkovu lapačku, maminčiny lodičky apod., najdete všechno hezky pohromadě u nás.

Newborn focení s rekvizitami - medvídek
Newborn focení - chlapeček s čepičkou

je možné novorozeňátko fotit se sourozenci?

Nebudu vám nic nalhávat, první focení novorozeného miminka může být pro brášky a sestřičky zdlouhavé a nudné. Občas proto může být lepší nechat starší sourozence doma přijít až na společné focení s půlročním miminkem. Jenže, jak to udělat, když nemají s kým zůstat doma?

Naštěstí Praha nabízí spoustu lákadel, parků, cukráren, zmrzlináren a hračkářství. A tak je možné přijít do ateliéru postupně; novorozené miminko s maminkou se zatím budou fotit sami a táta se sourozenci dorazí až na druhou půlku focení. Vše je pak příjemnější a méně namáhavé.

Protože ale mnohem více různých variant fotek vyžaduje i mnohem více času, vytvořili jsme pro rodinná focení novorozeným miminek se sourozenci speciální balíček NEWBORN FAMILY

Newborn focení se starší sestřičkou
Newborn focení se sestrou

proč nezapomenout fotit novorozená miminka s rodiči

Víme, že se neradi fotíte. Víme, že si myslíte, že vám to nesluší, že nejste fotogeničtí a že byste to kazili… Jenže nic není dále od pravdy….

Až jednou bude z novorozeného miminka velká slečna, nebo rošťák, nebo až sami budou rodiči, budou nadšení, když uvidí nejen sami sebe jako novorozeňátko pár dní po porodu, ale hlavně sami sebe se svými rodiči. V době, když se rodičům ještě vešli do dlaní, utápěli se v tátově náručí a máma se nechtěla odloučit ani na kratičký okamžik…

Žádné další fotografie už nikdy nemohou být tak plné emocí, lásky a intimity.

Při fotografování vašeho novorozeného miminka proto zapomeňte, že jste nevyspaní, poslední dny byly sice krásné, ale nebyly vůbec lehké a že nejste v té pravé kondici. Zapomeňte na všechno, co vás svazuje, a užívejte si tyhle nádherné okamžiky z plného srdce. Užívejte si i společné focení, protože fotky novorozených miminek s rodiči jsou ty nejúžasnější fotografie, které je možné vůbec udělat.

Každá maminka by měla mít fotku se svým miminkem a každé miminko si zaslouží fotografii svojí maminky...

JAK SE NA NOVOROZENECKÉ FOTOgrafování PŘIPRAVIT

Abychom zvládli ty nejoblíbenější spinkancí fotky novorozenců, bylo by skvělé, kdyby novorozeňátko spalo až v ateliéru. Nesmí se to ale přehánět, protože příliš hladový a příliš nevyspalý novorozenec Vám to pak dá pocítit stejně, jako dospělý… Stačí proto jen o malou trošičku odložit kojení tak, abyste miminko kojili až po příchodu do ateliéru těsně před focením. Jakmile se dosyta napapá, okamžitě u nás v teple ateliéru usne a pak mohou vznikat ty pravé úžasné fotky novorozených kulíšků.

CO VZÍT do ateliéru S SEBOU?

Na newborn focení toho samozřejmě pro novorozené miminko nepotřebujete příliš mnoho. Rozhodně si ale nezapomeňte vzít s sebou všechno, co budete potřebovat na krmení a přebalování – tomu se určitě nevyhnete hned několikrát. V ateliéru sice naprostou většinu věcí na přebalení máme, takže se o vše můžeme postarat, přeci jen je ale dobré, aby miminka vždy měla to, na co jsou zvyklá a cítila se dobře. Čím méně změn je v ateliéru bude čekat tím lépe…

Proč vzít s sebou dudlík

Mnoho maminek ho nemá rádo a spousta novorozenců ho vlastně ještě ani nezná– dudlík. V žádném případě na dudlíček nezapomeňte. I když je totiž asi ještě příliš nepoužíváte, dudlík velice pomáhá při focení mezi jednotlivými polohami, aby novorozeňátko zůstalo klidné. Nebojte, při samotném focení se nepoužívá a miminko ho bude mít jen krátce, ale fotkám velice pomůže.

vyfoťte se jako těhulka, získejte focení novorozenců ZDARMA

Newborn fotografie
Focení novorozených dvojčátek
Newborn foto s rekvizitami

Protože víme, že těhotenství a hlavně narození miminka není vůbec levné, dlouho jsme si lámali hlavu s tím, jak zařídit, abyste mohli mít nádherné fotky novorozenců od nás a přitom Vás fotografování nestálo zbytečně moc peněz. S malým miminkem mají hluboko do kapsy všichni a často by tak na profesionální focení novorozenců v Praze nebylo ani pomyšlení.

Rozhodli jsme se pomoct všem maminkám, které se u nás fotí s těhotenským bříškem alespoň v rozsahu balíčku Basic a vytvořili jsme pro vás speciální balíček Newborn Mini, který od nás dostanete k vašemu těhotenskému focení zdarma. Balíček obsahuje klasické focení novorozenců, ale je bez fotografií a vy si pak můžete vybrat a objednat tolik fotografií, na kolik budete mít chuť – žádná omezení a naprostá volnost.O focení těhotenství

DÁRKOVÉ POUKAZY na newborn focení novorozených miminek

Darujte naše unikátní dárkové poukazy na newborn fotografování novorozených miminek v Praze. A když se třeba náhodou nevyužijí, nic za poukaz nebudete platit...

Jak poukazy fungují?