Čisté a přirozené focení dětí a rodiny v ateliéru

Baby studio

Bojíte se, že vaši malí neposedové dlouhé fotografování v klasickém ateliéru nevydrží, nebo prostě jen dáváte přednost přirozeným fotografiím bez zbytečného aranžování a rekvizit?

Právě pro Vás máme naše úžasné studio plné denního světla, kde se nemusíte cítit svázaní omezeními klasických ateliérů a focení si budete užívat vy, vaše děti a dokonce i tatínci…

Pro vaše čisté a přirozené rodinné fotografie a fotky dětí

Do galerie
 • Studio Mini

  Ideální focení pro menší děti

  3.500 Kč

  5 ks profesionálně upravených a vytištěných fotografií 

  Vybíráte z cca 50 záběrů vzniklých během cca 1 hodiny focení v našem jedinečném luxusním a prostorném ateliéru. Vaše vybrané fotografie (5 ks) získáte v tištěné i elektronické podobě.

  Tento nejmenší balíček focení doporučujeme především pro menší děti a pro rodiny, které se fotografují častěji a potřebují jen několik nádherných fotografií.  Více o balíčcích Podívat se do galerie
 • Studio Basic

  Nejoblíbenější focení dětí a rodiny

  4.500 Kč

  10 ks profesionálně upravených a vytištěných fotografií 

  Vybíráte z cca 150 záběrů vzniklých během až 1,5 hodiny úžasného focení v našem světlém, luxusním a prostorném ateliéru. Vaše vybrané fotografie (10 ks) získáte v tištěné i elektronické podobě.

  Toto focení je ideální rodiny s více dětmi, kdy lze více kombinovat a měnit stylizace i oblečení a vznikne spousta různorodých fotografií dětí i rodiny   Pro ještě lepší výsledek doporučujeme využít služeb naší milé a šikovné vizážistky.  Více o balíčcích Podívat se do galerie
 • Studio Exclusive

  Fotografování dětí a rodiny se vším všudy

  8.500 Kč

  24 ks profesionálně upravených a vytištěných fotografií 

  Vybíráte z cca 300 záběrů vzniklých během až 4 hodin úžasného focení v našem luxusním a prostorném rodinném ateliéru. Vaše vybrané fotografie (24 ks) získáte v tištěné i elektronické podobě.

  Užijte si úžasné focení svěžích a přirozených rodinných fotografií a nechte se hýčkat naší profesionální vizážistkou. Focení je ideální pro početnější rodiny a pro ty, kdo se nechtějí ničím zbytečně omezovat a chtějí množství rozmanitých fotografií dětí i rodiny.  Více o balíčcích Podívat se do galerie
 • Studio Family

  Úžasné rodinné focení s vizážistkou

  5.500 Kč

  12 ks profesionálně upravených a vytištěných fotografií 

  Vybíráte z cca 200 záběrů vzniklých během cca 2 hodiny úžasného focení v našem světlém, luxusním a prostorném ateliéru. Vaše vybrané fotografie (12 ks) získáte v tištěné i elektronické podobě.

  Příjemné focení dětí včetně rodinných fotografií. Dopřejte si spoustu různých stylizací Vašich fotografií v jedinečném ateliéru. Užívejte si focení s rodinou a o nic se nestarejte díky naší milé vizážistce, která je obsažena v ceně balíčku.  Více o balíčcích Podívat se do galerie

Baby studio

Bojíte se, že vaši malí neposedové dlouhé fotografování v klasickém ateliéru nevydrží, nebo prostě jen dáváte přednost přirozeným fotografiím bez zbytečného aranžování a rekvizit?

Právě pro Vás máme naše úžasné studio plné denního světla, kde se nemusíte cítit svázaní omezeními klasických ateliérů a focení si budete užívat vy, vaše děti a dokonce i tatínci…

Pro vaše čisté a přirozené rodinné fotografie a fotky dětí

Do galerie

Dárkový poukaz na focení dětí

Vytvořte si doma sami, rychle a pohodlně zcela osobní dárkový poukaz pro ty, na kterých Vám opravdu záleží. A když se poukaz nakonec třeba nepoužije? Nebudete vůbec nic platit!Vytvořit dárkový poukaz

Čisté a přirozené fotografie

Nenechte se svazovat pravidly klasického ateliéru a užijte si luxus prostorného a stylového studia zalitého sluncem. Dopřejte si čisté a přirozené fotografie bez mnoha rekvizit a aranžování a zachyťte emoce a přirozenost vašich dětí namísto stylizovaných fotografií.

Úžasný ateliér

Jak se Baby Studio vlastně liší od klasických dětských fotoateliérů? Naštěstí je úplně jiné!

Právě díky tomu mohou vzniknout úplně jiné fotografie, než na jaké jste běžně v ateliérech zvyklí. Nemá totiž běžné vybavení, ani běžná omezení a už vůbec ne běžné nevýhody…Je mnohem přirozenější a děti si díky tomu focení opravdu užívají, jsou bezprostřednější a jejich fotografie živější.

Studio je úchvatný světlý ateliér postavený na bezmála 100 metrech čtverečních se vším komfortem, spoustou nábytku a zákoutí, která mohou děti objevovat a bavit se, nemusí stát jako sochy na jediném místě, jak je to v obvyklých ateliérech nutné. Vše se naopak může měnit a můžete si tak užívat hravější fotografie, ale i luxusnější prostředí pro formálnější rodinné fotografie, či přirozené fotografie na denním světle.

Hravé focení dětí v ateliéru v Praze - sourozenci
Dětské foto - holčička v květinách v ateliéru v Praze

Milá vizážistka

Během focení se přeci nebudete zdržovat s ničím jako je líčení a účes… To za Vás udělá naše milá a pečlivá vizážistka a vy se tak budete moci věnovat jen tomu důležitému - vám a vaší rodině. Koneckonců, líčeni pro rodinné focení je od běžného natolik odlišné, že jen s profesionální vizážistkou bude výsledek opravdu perfektní.

Nebojte, nenechá vás na holičkách a bude se o vás starat po celou dobu focení. Stojí to opravdu za to - Nedělá toho totiž vůbec málo: nalíčí, učeše, poradí, ohlídá, opraví a dohlédne, aby vše bylo perfektní…. Samozřejmě vám pomůže i s celkovým stylingem a poradí při výběru nejvhodnějšího oblečení pro vás i pro děti.

Při rodinném focení s dětmi jí ale oceníte ještě víc - pomůže vám zejména při Vašich společných fotografiích zabavit děti, upoutat jejich pozornost a ohlídá, aby vše bylo v nejlepším pořádku.

Dárkové poukazy

Vyzkoušejte naše dárkové poukazy jako skvělý a navíc úplně nezávazný dárek…

NEZAPOMEŇTE NA TATÍNKA…

I když se maminky často nerady fotí a o tatíncích ani nemluvě, pro vaše děti budou jednou právě rodinné fotografie ty nejdůležitější. Tak, jako se vy dnes rádi probíráte především těmi starými fotografiemi, na kterých jsou i další členové vaší rodiny, tak stejně je jednou budou milovat a uchovávat i vaše děti....

Nenechávejte proto tatínky doma. Můžete si udělat třeba jen jedinou společnou rodinnou fotografii, na které budete všichni pohromadě. Tak jak by rodina měla být... Jednou to bude právě tahle fotografie, kterou budete mít ze všech nejraději.

Focení dětí v ateliéru

Dáváte přednost raději fotografování děti s rekvizitami?

Fotografie dětí

Focení miminek

Je vaše miminko na focení v úchvatném Baby Studiu ještě malé?

Focení novorozenců